PlayStation oferuje zwroty za wielki niewypał. Suicide Squad podzieliło los Cyberpunka

PlayStation zwraca pieniądze za ten wielki niewypał | Newsy - PlanetaGracza
Newsy

Suicide Squad: Kill the Justice Leage nie zachwyciło. Jest wręcz bardzo źle, na co rzekomo zareagowało PlayStation, oferując graczom zwroty.

Ruchy związane ze zwrotami dla graczy po stronie Sony są w zasadzie bezprecedensowe. Wszyscy chyba pamiętamy, że Cyberpunk 2077 po katastrofalnej premierze zniknął z PS Store, a klienci mogli liczyć na zwrot środków. Teraz sytuacja ma się powtarzać, ale z growym Legionem Samobójców.

PlayStation oddaje pieniądze za niewypał?

Warto jednak zaznaczyć, że stosowne informacje pojawiły się w branżowych mediach, a pochodzą od paru postów graczy na Reddicie. Ich autentyczność nie została potwierdzona, a do tego nie wiadomo, czy zwroty pieniędzy faktycznie przeprowadzane są na skalę globalną. Wątpliwe jednak, aby japoński gigant oddawał pieniądze tylko części graczy, skoro wszyscy mają te same problemy.

I tym razem nie chodzi o katastrofalny stan techniczny, choć po części też. Jak informuje Forbes, coraz większa liczba użytkowników PlayStation dzieli się wiadomościami o pozytywnym rozpatrzeniu próśb o zwrot pieniędzy za grę. Normalnie Sony tego nie robi, więc sytuacja jest tym bardziej zaskakująca, a wręcz ekstremalnie wyjątkowa.

WIelu graczy bezpośrednio obwinia Rocksteady za wydanie niedopracowanej pozycji. I nie chodzi tu o to, że Suicide Squad: Kill the Justice Leage minęło się z oczekiwaniami. Wiele osób przyznaje, że nie da się grać. Mają występować regularne problemy z połączeniem, kod sieciowy ma być “zepsuty”, a do tego są bugi, w tym takie, które uniemożliwiają osiąganie postępów w rozgrywce czy nawet wejście do gry. Z tego względu Sony miałoby zdecydować się na zwrot, choć na razie mowa jedynie o pojedynczych przypadkach. W każdym razie wygląda na to, że każdy może spróbować domagać się swoich pieniędzy. Być może to nie kwestia tylko brytyjskiego oddziału firmy?

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie