900 gier taniej na PlayStation. Ale można jeszcze bardziej obniżyć ceny!

Zimowa-wyprzedaz-PS-Store
Newsy PS4 PS5

W PlayStation Store wystartowała kolejna gigantyczna wyprzedaż gier na PS5 i PS4. Niektóre ceny są naprawdę niskie, lecz jest sposób, by były jeszcze niższe.

Sony proponuje ponad 900 gier w promocji, kusząc niższymi cenami na takie gry jak Demon’s Souls, Returnal, Need for Speed Unbound, FIFA 23, Elden Ring i wiele wiele więcej. Ja natomiast chcę Ciebie skusić na jeszcze niższe ceny niż te promocyjne, które widzisz w PlayStation Store.

Przykładowo, FIFA 23 w promocji kosztuje niecałe 150 zł w PlayStation Store. Chciałbyś zapłacić za grę 128 zł zamiast wspomnianych 150 zł? No pewnie! Ale to tylko przykład i jeśli nie jesteś fanem piłki nożnej, możesz podobny dodatkowy rabat zdobyć na każdej grze z wyprzedaży. Oto sposób.

Promocja na karty doładowujące portfel w PS Store

PS-Store-doladowania
TUTAJ KUPISZ TANIE DOŁADOWANIA DO PS STORE.

Jeśli chcesz zasilić portfel w PS Store nowymi funduszami, by następnie wydać je na gry, możesz skorzystać z niezłych promocji. Instant Gaming (sprawdzony i godny zaufania sklep!) posiada tańsze karty o wartości od 15 zł do 200 zł. Na każdej karcie zyskujesz. Tę za 15 zł kupisz za 13,98 zł, a tę za 200 zł kupisz za 168 zł z groszami. Są też “pięćdziesiątki” po 44 zł czy “setki” za 84 zł. Ale to nie wszystkie karty. Pełną ofertę sprawdzisz na stronie sklepu.

Zatem, jeśli chcesz kupić w PlayStation Store np. gry kosztujące łącznie 175 zł, możesz zaopatrzyć się w Instant Gaming w karty doładowujące o wartościach 100 zł / 50 zł / 25 zł. Wydasz na nie jedynie 151 zł. Jesteś zatem “25 zł do przodu”. Możesz też kupić kartę o wartości 200 zł za 168 zł z groszami. Co kto woli.

Skoro masz już tanie doładowanie, wszystkie gry w promocji z PS Store znajdziesz w cyfrowym Sklepie Sony, w tym miejscu. Oferta jest ważna do 19 stycznia 2023.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie