Świetny gest PlayStation. Firma posadzi drzewa za granie w Horizon Forbidden West – oto jak pomóc

Horizon Forbidden West - zrzut ekranu
PS4 PS5

PlayStation ogłosiło akcję Play and Plant, dzięki której posadzonych zostanie wiele drzew. Gracze będą mogli pomóc grając w Horizon Forbidden West.

Sony zasadzi wraz z fundacją Arbor Day jedno drzewo za każde zdobyte trofeum „Reached the Daunt”. Akcja ma pomóc w ukończeniu trzech projektów zalesiania, na których potrzeby trzeba zasadzić aż około 288 000 drzew. To teoretycznie bardzo dużo, ale jestem przekonany, że gracze dość szybko uzbierają tyle trofeów.

Z okazji premiery gry Horizon Forbidden West chcemy zrobić coś, by pomóc naturze… razem z Wami. Tak jak Aloy walczy o ocalenie Ziemi w grze, tak i my możemy zrobić coś razem, aby pomóc naszej planecie.
Zagraj w grę Horizon Forbidden West i odblokuj trofeum „Reached the Daunt” przed 25 marca, a my, we współpracy z fundacją Arbor Day, zasadzimy drzewo w całym kraju, aby pomóc w realizacji 3 różnych projektów zalesiania.
Chwyćmy więc za kontrolery i zagrajmy dla naszej planety!

– czytamy na stronie PlayStation

Akcja potrwa do 25 marca bieżącego roku lub do momentu, aż gracze uzbierają wymaganą liczbę trofeów.

Horizon Forbidden West to bardzo udana produkcja. W tym miejscu przeczytacie naszą recenzję – już teraz mogę powiedzieć, że fani poprzedniej gry Guerilla Games zdecydowanie powinni zagrać.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie