Lepiej sprawdzić wiadomości. PlayStation wysyła dodatkowe kody rabatowe

PlayStation wysyła kody rabatowe na zakupy. Sprawdźcie skrzynkę!
Newsy PS4 PS5

Chyba czas na sprawdzenie skrzynki wiadomości w PlayStation App. Sony ponoć ponownie wysyła graczom dodatkowe kody rabatowe na gry w PS Store.

Zaledwie wczoraj pisałem o tym, iż rozpoczęła się nowa wyprzedaż w PS Store. Dzięki niej możemy zakupić mnóstwo gier w znacznie niższych cenach. W tym samym tekście znajdziecie również krótką poradę, jak można zaoszczędzić jeszcze więcej. Mamy już więc podwójną możliwość oszczędzenia pieniędzy, ale Sony umożliwia skorzystanie z jeszcze jednego rabatu. Trzeba jednak mieć trochę szczęścia.

Jak donosi redakcja PushSquare, Sony mogło ponownie zacząć wysyłać swoim użytkownikom kody na dodatkowe rabaty. A w zasadzie jeden, dodatkowy rabat w wysokości 10 procent. Jest to kod jednorazowy, ale za to działa nie na konkretne produkty, a na cały koszyk. Można więc dodać jednocześnie parę interesujących nas pozycji i zaoszczędzimy więcej na wszystkich.

Problem w tym, że aby dostać taki kod, trzeba mieć w ogóle sporo szczęścia. Sony wysyła je losowo, w formie prywatnych wiadomości w PS App. Tam też można z nich skorzystać. Rabaty przypisane są do użytkownika, więc nie ma możliwości ich podarowania lub sprzedania komuś innemu. Ich termin użyteczności do koniec lutego 2023 roku.

Jeżeli nie załapiecie się na szczęśliwy rabat, zawsze możecie oszczędzić więcej na zakupach za pomocą dodatkowych kart doładowujących do PlayStation Store.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie