Polski operator komórkowy ma telefon dla graczy

Specjalna oferta dla fanów gier. Takiej propozycji warto się przyjrzeć bliżej.

Play i Razer rozpoczynają grę w kooperacji. Od teraz Razer Phone jest dostępny w Polsce, wyłącznie w sieci Play. Z okazji IEM 2018 w Katowicach Play przygotował specjalną ofertę. Razer Phone jest dostępny już od 59 zł na start, w ramach oferty Stan Nielimitowany w Play, wraz z bonusem 100 zł dla graczy do wykorzystania na portalu dogry.pl. Smartfon jest też dostępny bez abonamentu za 3199 zł. W czasie IEM 2018 przewidujemy jednak specjalną promocję.

Razer Phone to wydajny smartfon skierowany do graczy. Telefon, po raz pierwszy na świecie, wyposażono w ekran w duży ekran 5,72-cala o odświeżaniu 120Hz, zapewniający płynność wyświetlania grafiki wysokim poziomie.

Dzięki aplikacji Razer Game Booster użytkownicy mogą w pełni zapanować nad rozgrywką, a najlepszy w swojej klasie układ chłodzenia zmniejszy tzw. throttling (obniżenie taktowania procesora), aby zmaksymalizować moc i wydajność smartfona.

Twórcy urządzenia zadbali także o odpowiednią jakość dźwięku. Podwójne przednie głośniki w standardzie Dolby Atmos zagwarantują dźwięk o prawdziwie kinowej jakości, a certyfikowane przez THX złącze USB-C zadbają o audiofilski poziom muzyki dostarczanej do ulubionej słuchawek.

Razer Phone wyposażono w duży akumulator o pojemności 4 000 mAh. Dzięki temu gracze będą mogli cieszyć się swoją ulubioną rozrywką przez cały dzień.

Źródło: Play

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.