Tom Hanks jako Geppetto w nowym teaserze Pinokia od Disney+

Tom Hanks w filmie Pinokio od Disney+
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Pinokio od Disney+ otrzymał nowy duży teaser. W produkcji pojawi się m.in. Tom Hanks jako Geppetto.

Tę historię znamy już wszyscy, choć to nie oznacza, że nie można jej obejrzeć po raz kolejny. W nowej wersji pojawi się zresztą doskonała obsada, a całość pochodzi od Roberta Zemeckisa, co samo w sobie jest już gwarancją jakości. Dziś natomiast możemy zobaczyć nieco więcej – platforma streamingowa Disneya zaprezentowała bowiem teaser.

Pinokio zadebiutuje na Disney+ w dniu święta całej platformy. Mowa o Disney+ Day, w ramach którego otrzymamy wiele zapowiedzi, zwiastunów i innych materiałów z nadchodzących produkcji. Film o kukiełce pragnącej być chłopcem zapowiedziano zresztą podczas ubiegłorocznej odsłony wydarzenia; przedstawienie tytułu widzom może być zatem potraktowane jako swoiste oczko puszczone fanom.

Oprócz Toma Hanksa na ekranach zobaczymy również Cynthię Erivo i Luke’a Evansa. Ponadto w oryginalnej obsadzie głosowej pojawią się m.in. Benjamin Evan Ainsworth, Joseph Gordon-Levitt, Keegan-Michael Key, a także Lorraine Bracco. Nie wiadomo jeszcze, w jakiej formie film będzie emitowany w Disney+ – w wersji z polskim dubbingiem czy napisami.

Datę premiery film wyznaczono na 8 września. Produkcja pojawi się na Disney+, czyli platformie, która już w czerwcu stanie się dostępna w Polsce. Dzięki temu można liczyć na to, że i my będziemy mogli obejrzeć całość bez problemów i z pewnego źródła. Jak na razie musi jednak wystarczyć sam teaser, a ten znajdziecie poniżej:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie