Patch do Lords of the Fallen to 261 poprawek. Już do pobrania

Łatka dostępna na wszystkich platformach.

CI Games wypuściło naprawdę dużą aktualizację do Lords of the Fallen. Patch 1.4 wprowadza łącznie 261 poprawek (81 w wersji gry na PlayStation 4, 41 w edycji na Xbox One oraz 109 dla PC).

Deweloper zaznacza, że po pobraniu i instalacji łatki wszystkie wersje gry będą na tym samym poziomie. Oznacza to, że wcześniejsze zmiany i usprawnienia wprowadzone w aktualizacjach Lords of the Fallen na pecetach, teraz trafiają również na konsole.

Patch 1.4 naprawia m.in. błąd zepsutych zapisów stanu gry w Katakumbach. Teraz z save’ami nie powinno być problemów. Ponadto możliwe będzie zrobienie save’a bez straty mnożnika doświadczenia. Wrogowie nie będą już strzelać przez ściany, animacje po śmierci mają lepiej wyglądać, a Kaslo nie zablokuje wejścia do Planetarium.

W przypadku wersji gry na PS4 poprawiono problem z szarpaniem obrazu (tearing). Jeśli bawicie się na PC, powinny zniknąć problemy z graniem na padzie.

CI Games twierdzi również, że aktualizacja 1.4 zauważalnie poprawia stabilność gry na PC. Kompletną listę zmian, jakie wprowadza patch, znajdziecie na oficjalnej stronie dewelopera.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.