Gra dla wielbicieli teorii spiskowych dostała intrygujący zwiastun

Zdaje się, że będzie warto zagrać.

Gambitious Digital Entertaiment zaprezentowało pierwszy oficjalny zwiastun rozgrywki w Outreach, nadchodzącą grę przygodową rozgrywającą się w warunkach zerowej grawitacji tworzoną przez niezależnego developera Pixel Spill.

Outreach jest pełną tajemnic opowieścią osadzoną w czasach schyłku Zimnej Wojny. Opowiada historię samotnego kosmonauty poszukującego zaginionej załogi sowieckiej stacji kosmicznej w lodowatej pustce orbity okołoziemskiej. Przed graczami stoi zadanie zbadania pozostałości uszkodzonej instalacji i odnalezienia się w opuszczonym środowisku pełnym autentycznej technologii i przedmiotów z lat 80-tych XX wieku, aby odkryć co tak naprawdę spotkało zagubionych w kosmosie załogantów.

W klaustrofobicznym wnętrzu stacji i niewybaczającej żadnych błędów pustce poza nią gracze doświadczą realistycznie oddanego świata nieważkości. By skutecznie w nim się poruszać, będą musieli odpychać się od jednych powierzchni, a mocno chwytać się innych, by ich przygoda nie skończyła się dryfowaniem w kosmosie bez szans na ratunek.

Outreach zostanie po raz pierwszy udostępniony w grywalnej wersji na targach E3 w Los Angeles, które odbędą się w tym miesiącu.

Źródło: Materiał producenta

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.