Outcast Second Contact do pobrania za darmo

Outcast Second Contact do pobrania za darmo
Gry za darmo Newsy PC

Jeśli chcecie zdobyć za darmo zeszłoroczne Outcast Second Contact, nie ma co zwlekać, ponieważ czasu dużo nie zostało.

Humble Store co jakiś czas rozdaje gry za darmo. Tym razem możemy zdobyć za free Outcast Second Contact, które jest remake’m świetnej gry z 1999 roku.

Jeśli chcecie pograć w Outcast Second Contact nie wydając kasy, przejdźcie na stronę Humble Store i kliknijcie w GET THE GAME. Należy to zrobić do 24 listopada (sobota), godziny 19:00 czasu polskiego. Musicie mieć oczywiście założone konto w tym sklepie. Następnie ściągniecie plik i aktywujecie klucz (wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, które będą się pojawiać na ekranie).

O czym opowiada Outcast Second Contact? Jak czytamy na Steam: Wciel się w Cuttera Slade’a, doświadczonego elitarnego żołnierza, i w dowolny sposób odkrywaj planetę Adelpha. Podczas podróży po tym niesamowitym, żyjącym świecie, w którym granica między magią a nauką ulega zatarciu, odkryjesz egzotyczne miasta, zmierzysz się z potężnymi przeciwnikami i spróbujesz poznać tajemnice zaawansowanej cywilizacji. Podejmuj właściwe decyzje, ponieważ od twojego sukcesu zależą losy dwóch wszechświatów.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie