Otwarta beta PlayStation Now właśnie wystartowała

Otwarta beta PlayStation Now właśnie wystartowała
Hot! Newsy PS Vita PS3 PS4
playstation 4Wszyscy mieszkańcy Ameryki Północnej i Kanady mogą już testować usługę strumieniowania gier. Dotychczas beta była zamknięta.
Idea PlayStation Now jest bardzo prosta: gracze mogą za określoną kwotę wypożyczyć daną grę na pewien czas. Możliwe opcje to 7 dni, 30 dni, 90 dni, albo 4 godziny. Póki co, testerzy mają dostęp do ponad 100 tytułów. Kolejne będą dodawane w nadchodzących tygodniach. Sony musi się bowiem dogadać z wydawcami na opcję wypożyczania ich gier. Dotychczas chęć współpracy zadeklarowało około 50 z nich. Sony tłumaczy również, że obecne ceny w PS Now mogą się jeszcze zmienić. Wszystko zależy od opinii użytkowników, którzy przystąpią do testów. Koncern sugeruje, że za wypożyczenie gry na 4 godziny będziemy płacić 2 dolary. Podczas zamkniętych testów beta za kilka godzin pogrania np. w Ben 10 Omniverse 2 trzeba było zapłacić aż 4,99 dolara! PlayStation Now nie skończy się zapewne na wypożyczalni gier. Sony zastanawia się nad wprowadzeniem opcji wypożycz by kupić. Możliwe również, że będziemy mogli uzyskać dostęp do wybranych tytułów w ramach abonamentu. PlayStation Now ma zostać również zintegrowane z PS Store. Jeśli wybierzemy tam opcję PS Now, zostaniemy przeniesieni do sekcji All PS Now Games, w której znajdziemy wszystkie gry z oferty. Testerzy muszą też pamiętać, że do płynnego grania poprzez PlayStation Now potrzebna jest odpowiednia jakość połączenia. Według Sony niezbędne minimum to 5 Mb/s.  
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie