Oto nowa funkcja w Call of Duty: Black Ops III

Oto nowa funkcja w Call of Duty: Black Ops III
E-sport Newsy PS4

Ta opcja przyda się przede wszystkim dla grających w sieci.

Zawody e-sportowe w Call of Duty:Black Ops III każdego miesiąca przyciągają coraz większą rzeszę widzów. Tegoroczna edycja CWL oferuje nagrody dla najlepszych drużyn z całego świata, o łącznej wartości 3 milionów dolarów. Rozgrywki pomiędzy profesjonalnymi drużynami wzbudzają emocję zarówno wśród graczy, jak i miłośników e-sportu. Dlatego też firmy Activision oraz Treyarch postanowiły wprowadzić do gry funkcję, która ułatwi bieżące śledzenie rozgrywek.

Live Event Viewer oferuje dostęp do livestreamu w ramach CWL dla posiadaczy konsol PlayStation 4 na całym świecie. Funkcja dostępna jest z poziomu menu głównego gry i za pomocą jednego kliknięcia przenosi użytkowników na dedykowane kanały.

Mecze europejskich drużyn odbywają się w każdy wtorek i środę o godzinie 16:00, a finał pierwszego etapu, o łącznej puli nagród 200 000 dolarów będzie transmitowany w dniach 25 – 27 marca.

Call of Duty: Black Ops III Live Event Viewer jest dostępny jedynie dla graczy posiadających konsolę PlayStation 4 z aktywnym połączeniem internetowym.

Źródło: Materiał wydawcy

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie