Tom Holland i Jon Watts na Comic Con 2016

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

W produkcję Oszukać przeznaczenie 6 zaangażował się reżyser z MCU

Prace nad filmem Oszukać przeznaczenie 6 wciąż trwają. Producentem tytułu został Jon Watts, twórca związany wcześniej z MCU.

Wygląda na to, że Watts chce nieco zmienić klimat współtworzonych przez siebie filmów. Po doskonale przyjętej trylogii o Spider-Manie, której zwieńczeniem był Spider-man: Bez drogi do domu, reżyser zaangażował się bowiem w kontynuację serii horrorów. W tym przypadku obejmie jednak stanowisko producenta.

Scenariuszem zajęli się: Guy Busick (współtwórca m.in. Krzyku, który w najbliższy piątek trafi do kin) oraz Lori Evans Taylor. W produkcję, oprócz wspomnianego już Wattsa, zaangażowała się także Dianne McGunigle. Nie wiadomo jeszcze, kto zostanie reżyserem projektu.

Oszukać przeznaczenie 6 to kontynuacja niezwykle popularnej serii horrorów. Pierwsza odsłona cyklu zadebiutowała w 2000 roku i od tamtej pory doczekała się kilku sequeli. Choć mogłoby się wydawać, że koncept wyczerpały już pierwsze filmy z cyklu, jak widać twórcy nadal mają pomysły na jego realizację. Nowy film z serii Oszukać przeznaczenie ma powstać na potrzeby platformy HBO Max.

Zdjęcie: Gage Skidmore

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się