Wielka premiera zmierza na Disney+. Film dopiero co był w kinach

Omen: Początek - gdzie oglądać? Niebawem premiera SVOD | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi

Omen: Początek to najwyraźniej najnowsza kinowa premiera w Disney+. Film, który w kwietniu zaliczył obieg po kinach, niebawem trafi na SVOD.

Omen: Początek to zaskakująco solidny horror religijny w reżyserii Arkashy Stevenson, który jako jeden z niewielu “godnie” reprezentuje oryginalne dzieło. Rzadka umiejętność, która nie udała się choćby nowym częściom Halloween czy Teksańskiej Masakrze Piłą Mechaniczną.

Omen: Początek – gdzie oglądać?

Film nie jest jeszcze dostępny w ofertach platform VOD, ale wkrótce ma się to zmienić. Disney ogłosił, że doceniony przez krytyków i widzów horror zmierza w wersji DVD i Blu-ray na półki sklepowe 30 lipca bieżącego roku. Trzeba więc trochę uzbroić się w cierpliwość, ale w ofercie Disney+ obraz powinien pojawić się szybciej.

Na stronie platformy znajdziemy informację, jakoby obraz miał stać się dostępny dla subskrybentów już 30 maja 2024 roku. Informacja ta znika jednak po chwili, gdy jesteśmy przekierowywani na platformę Hulu. W Polsce ta jednak nie funkcjonuje, a znając poprzednie wydawnictwa korporacji, możemy spodziewać się, że Omen: Początek trafi do biblioteki Disney+ także w naszym kraju również 30 maja.

To bardzo szybki debiut w streamingu, skoro obraz nadal da się oglądać w polskich kinach. Oryginalnie wszedł do nich na początku kwietnia i choć rekordu w boxoffice nie ma, zebrał pozytywne noty. Na Rotten Tomatoes może pochwalić się aż 81-procentowym współczynnikiem “świeżości” od krytyków.

Źródło: Disney+

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie