Oficjalny gameplay z Wiedźmina 3 na Xboksa One!

Studio CD Projekt RED w końcu postanowiło ujawnić, jak Dziki Gon prezentuje się na sprzęcie Microsoftu.

Kilka godzin temu mogliście obejrzeć już jeden filmik, który przedstawia rozgrywkę z Wiedźmina 3 na Xboksie One. Materiał nie był jednak oficjalny, choć pochodził z finalnej wersji gry, która została wypuszczona do sklepów nieco za wcześnie.


Teraz dostajemy materiał od CD Projekt RED, skupiający się na efektownej walce oraz wielkim świecie, który przyjdzie nam zwiedzić. Filmik jest wyświetlany w przeskalowanej rozdzielczości (z 900p na 1080p). Jak zapewne pamiętacie, Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji na najnowszej konsoli Microsoftu, czyli Xboksie One, nie będzie działać w rozdzielczości FullHD, a 900p.

Przypominamy, że Wiedźmin 3: Dziki Gon debiutuje 19 maja na PC oraz konsolach nowej generacji: PlayStation 4 i Xbox One.

Przed premierą zachęcamy Was do zapoznania się z naszym materiałem o 7 najważniejszych postaciach w wiedźmińskiej sadze. To doskonały materiał dla tych, którzy nie czytali książek Andrzeja Sapkowskiego i nie grali w dwie poprzednie odsłony. Ci obeznani znajdują tutaj z kolei garść ciekawostek o postaciach.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

26 Shares
Share26
+1
Tweet