Oferta PS Plus sierpień. W końcu oficjalna lista!

Wczoraj publikowaliśmy domniemaną listę tytułów sierpniowego PlayStation Plus. Dzisiaj mamy potwierdzone informacje. Zobaczcie również filmik z nowymi tytułami w PS Plus.

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawił się w końcu rozkład jazdy PS Plus na sierpień 2014. Wczorajsza lista – co podkreślaliśmy w tym newsie – pochodziła z przecieku i nie musiała się sprawdzić. Ostatecznie okazała się wielkim bublem.

Nie ma jednak co narzekać, ponieważ oficjalna, sierpniowa oferta PS Plus prezentuje się bardzo ciekawie. Na PS4 dostaniemy logiczną i niezależną Road Not Taken, której akcja toczy się w mistycznym lesie podczas śnieżnych zamieci. Drugim tytułem jest również indyk (ale nie byle jaki) – Fez.

Posiadacze PS3 znajdą w sierpniowym PS Plus pozycję, której nie trzeba przedstawiać, czyli Crysis 3. Na dokladkę mogą pograć w Proteus, który jest bardziej doświadczeniem audiowizualnym niż tradycyjną grą.

PS Plus w przypadku PS Vity to ponowne spotkanie z LEGO Harry Potter: Years 5-7 oraz dwuwymiarowa platformówka logiczna Metrico.

Powyższe tytuły wpadną do PlayStation Plus w pierwszą środę miesiąca (6 sierpnia). Tradycyjnie kilka gier zniknie z oferty: TowerFall Ascension, Strider (2014), Dead Space 3, Vessel, LEGO Batman 2: DC Super Heroes, Doki-Doki Universe.

Rozpiska PS Plus na sierpień 2014 dla PlayStation 4:

● Road Not Taken
● Fez

Rozpiska PS Plus na sierpień 2014 dla PlayStation 3:

● Crysis 3
● Proteus

Rozpiska PS Plus sierpień 2014 dla PlayStation Vita:

● LEGO Harry Potter: Years 5-7
● Metrico

PlayStation Plus na sierpień – filmik z nowościami

To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla posiadaczy konsol od Sony. Dzisiaj rozpoczyna się wielka letnia wyprzedaż na PS3, PS4, PS Vitę oraz PSP. Listę tytułów oraz przybliżone ceny znajdziecie tutaj.

Zobaczcie również, co na sierpień szykuje konkurencja – Microsoft już wcześniej zdradził ofertę Games with Gold na przyszły miesiąc.

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.