Nowy zwiastun LEGO CITY: Tajny agent w polskiej wersji językowej

LEGO nigdy za wiele.

Cenega informuje, że gra LEGO CITY: Tajny agent pojawi się 7 kwietnia 2017 roku w polskiej wersji językowej (napisy) na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz komputery PC. Za lokalizację gry odpowiada QLOC S.A.

Najnowszy zwiastun prezentuje bohatera gry, supergliniarza Chase’a McCaina, w jego niezliczonych sprytnych przykrywkowych przebraniach oraz nowy dwuosobowy tryb kooperacji dzięki któremu znajomi i rodzina wreszcie będą mogli wspólnie zwalczać przestępczość w otwartym świecie LEGO CITY.

LEGO CITY Tajny agent jest skierowane zarówno do fanów jak i nowicjuszy we wszystkich przedziałach wiekowych, pozwalając im na przemierzanie rozległej metropolii LEGO CITY obejmującej ponad 20 dzielnic. W nich zaś: śledztwa, czekający na przyskrzynienie złodzieje samochodów, pojazdy do opanowania, złośliwi kosmici, czy też przezabawne nawiązania filmowe do wyłapania, zaginione prosiaki do ocalenia i setki przydatnych przedmiotów do zebrania. Bystra, niesztampowa fabuła połączona z niepowtarzalnym humorem LEGO czyni z tego otwartego świata radosne, przezabawne doświadczenie, którego nie chcieliby przegapić ani nasi gracze, ani ich partnerzy w walce ze zbrodnią.

Źródło: Cenega

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.