Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Nowy gameplay z Cyberpunk 2077 po polsku!

Posłuchajcie jak spisali się aktorzy w rodzimej wersji Cyberpunk 2077.

Na kanale TVGRYplus, zobaczyliśmy ekskluzywny polski gameplay z gry. Dzięki niemu możecie wyrobić sobie zdanie na temat głosów podłożonych pod występujące w produkcji postacie. Na ekranie ujrzycie V, Judy, Evelyn oraz Jackiego i czarnoskórego Dextera. Udostępniony materiał trwa ponad dwie godziny, więc chcąc obejrzeć całość musicie zagospodarować sporo wolnego czasu. Możecie też włączyć filmy (pod newsem), prezentujące wyłącznie przebieg rozgrywki.

Pod głównego protagonistę głos podkłada Kamil Kula jeżeli zaś zdecydujecie się wcielić w kobietą usłyszycie Lidię Sadową. Michał Żebrowski z kolei odegra rolę Johnny’ego Silverhanda. Jeśli zdecyduje się zagrać w wersję angielską to usłyszycie aktorów takich jak Cherami Leigh, Gavin Drea czy słynny Keanu Reeves.

Jako informowaliśmy na łamach naszego portalu, gra jest w złocie i nic nie powinno zakłócić jej premiery. Dnia 19 października tytuł ukaże się na PC, PS 4, Xbox One, uruchomicie go również na konsolach nowej generacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się