Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Uncharted, kanibale i psychodeliczna przygoda

nowe gry na PS4 i PS5 - Uncharted
PS4 PS5

PlayStation kolejny raz poleciło swoje rekomendacje premier tego tygodnia. Jakie nowe gry tym razem zasłużyły, by pojawić się na dedykowanym filmie?

Wśród tegotygodniowych rekomendacji pojawiła się m.in. składanka dwóch części przygód Nathana Drake’a, gra o karmieniu wygłodniałej istoty chcącej zjadać ludzi oraz przygodówka dla fanów muzyki. Jest zdecydowanie, w co grać!

Uncharted: Legacy of Thieves Collection (PS5 – 28 stycznia) to kolekcja zawierająca Kres Złodzieja i Zaginione Dziedzictwo. Obie produkcje zostały wzbogacone o next-genowe poprawki, a także wsparcie dla technologii zastosowanych w kontrolerze DualSense.

The Artful Escape (PS5, PS4 – 25 stycznia) pozwoli wcielić się Wam w nastoletniego geniusza gitarowego, który próbuje wyjść z cienia swojego wujka. Czeka Was psychodeliczna podróż, która ma pomóc w rozwinięciu kariery.

Cannibal Cuisine (PS4 – 25 stycznia) – zadaniem graczy w tym tytule jest nakarmienie wygłodniałego HooChooboo, a ten niejeden raz będzie miał ochotę na nieco mięsa z człowieka. Uważajcie na różnego rodzaju pułapki i inne zagrożenia, które staną Wam na drodze ku zebraniu potrzebnych składników.

Nowe gry tego tygodnia na pozostałe platformy znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie