Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Aż 6 ciekawych tytułów debiutuje w PS Store

Nowe gry na PS4 i PS5 - Uncharted Legacy of Thieves Collection
PS4 PS5

Są powody, by poniedziałki traktować jako jednak te dobre dni. Śmiało zaliczę do nich nowe gry na PS4 i PS5, które właśnie zwykle wtedy opisuję na łamach naszego serwisu. Przyjrzyjmy się raz jeszcze produkcjom, które za moment zadebiutują w PS Store.

Cannibal Cuisine (PS4 – 25 stycznia) to gra o karmieniu dziwacznej istoty o imieniu Hoochooboo, która jest wiecznie głodna, często nawet na ludzi. Zadaniem grających jest w maksymalnie 4-osobowej drużynie zebranie potrzebnych składników, by przygotować odpowiednie dania dla wspomnianego głodomora.

The Artful Escape (PS5, PS4 – 25 stycznia), czyli muzyczna przygodówka, która pozwoli wirtuozowi gitary zgłębić psychodeliczną podróż. Waszym celem jest zmierzenie się z dziedzictwem muzyki folk, aby być jeszcze lepszym muzykiem od własnego wuja.

Circuit Superstars (PS4 – 27 stycznia) pozwoli Wam zbudować własne trasy wyścigowe i ścigać się po nich ze znajomymi. Całość została okraszona niewymagającą, lecz uroczą grafiką. Perspektywa top-down sprawia, że wszystkie pojazdy wydają się być miniaturowymi replikami, co tylko dodaje wrażeniom wizualnym.

Wanderer (PSVR – 27 stycznia) to tytuł stworzony z myślą o PS VR, w którym zadaniem gracza jest zmiana biegu historii poprzez podróże w czasie. Wszystko po to, by zapobiec mrocznym wydarzeniom z przyszłości.

Zenith: The Last City (PSVR – 27 stycznia) to coś dla fanów eksperymentowania. MMORPG na VR nie ma za wiele, a to jeden z nich. Tytuł poza rozwijaniem własnej postaci, oferuje mnogość rodzajów walki, broni, przedmiotów, a nawet latanie po świecie gry.

A wisienką na torcie jest Uncharted: Legacy of Thieves Collection (PS5 – 28 stycznia), czyli składanka dwóch docenionych przez graczy części. Jeśli nie graliście jeszcze w Kres Złodzieja i Zaginione Dziedzictwo, to ta edycja będzie w sam raz dla Was.

Jak Wam się podobają nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia? Jeśli chcecie zapoznać się także z premierami na pozostałe platformy, zachęcam zajrzeć tutaj.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie