Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Deska, karate-starzec i steampunkowe średniowiecze

nowe gry na PS4 i PS5 - Sifu - porównanie młodego i starego ucznia
PS4 PS5

Poniedziałek dla wielu jest najgorszym dniem tygodnia. Dla graczy PlayStation może to być jednak dobry powód, by przyjrzeć się premierom produkcji, które zadebiutują w kolejnych 7 dniach w PS Store. Oto 3 nowe gry zdecydowanie warte uwagi.

Sifu (PS5, PS4 – 8 lutego) pozwoli wcielić się grającym w ucznia sztuk karate. Popełniając śmiertelne błędy, bohater postarza się, ale zachowuje zyskane doświadczenie, co jest kluczową mechaniką produkcji. Tytuł został wzbogacony o przyjemną dla oka prostą grafikę 3D z nawiązaniem do azjatyckich klimatów.

OlliOlli World (PS5, PS4 – 8 lutego) to kolejna odsłona cyklu o efekciarskiej jeździe na deskorolce. Nie zabrakło nowych trików oraz trybów, co zdecydowanie każdego fana poprzednich części powinno zadowolić. Gra zbiera naprawdę pozytywne oceny wśród recenzentów, w tym często nawet maksymalne noty.

Edge of Eternity (PS5, PS4 – 10 lutego) jest czymś w sam raz dla fanów jRPG-ów. Produkcja oferuje trzecioosobową walkę turową. W temacie stylistyki nie zabrakło nawiązań do średniowiecza oraz steampunku, co jest zdecydowanie rzadko spotykanym połączeniem. Głównym zadaniem grających się odparcie ataku obcej cywilizacji, która niespodziewanie najechała świat.

Interesują Was także nowe gry tego tygodnia na pozostałe platformy? Najciekawsze nowości tego typu znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie