Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. PlayStation rekomenduje same różności

Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. PlayStation rekomenduje same różności
PS4 PS5

W przerwach na ogrywanie Dying Light 2 można sięgnąć po różne zombie-filmy i seriale albo zagrać w tytuły o zupełnie innej tematyce. Tak się składa, że właśnie na kanale PlayStation Access pojawiło się świeże nagranie omawiające nowe gry tego tygodnia debiutujące w PS Store.

Sifu (PS5, PS4 – 8 lutego) – to trzecioosobowa gra akcji, w której wcielacie się w adepta sztuk walki. Z każdą swoją śmiercią odradzacie się jako coraz starsza osoba. Wspomniana mechanika pozwala jednak zachowywać zebrane doświadczenie, co przekłada się na umiejętności głównego bohatera.

OlliOlli World (PS5, PS4 – 8 lutego) – deskorolki, triki, rampy, poręcze i masa punktów do zebrania. To kontynuacja cyklu o jeżdżeniu na desce, która wyjątkowo dobrze trafiła w gust graczy i recenzentów. Produkcja zyskuje często nawet maksymalne noty, co tylko jest dodatkowym zachęceniem, by po nią sięgnąć.

Unbound: Worlds Apart (PS4, PS5 – 9 lutego) – to platformówka 2D, w której pobawicie się w manipulowanie rzeczywistością przy pomocy przyzywania kawałków innych światów. Fani wszelkich metroidvanii powinni czuć się jak u siebie. Uwaga, jak na platformery przystało, poziom trudności jest wysoki, ale jednocześnie bardzo sprawiedliwy.

Spodobały się polecane przez PlayStation nowe gry? Na pozostałych platformach też w nadchodzących dniach debiutują ciekawe produkcje. Więcej na ich temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie