Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Dwie duże marki wśród premier

Logo PlayStation - nowe gry - Hitman 3
PS4 PS5

Nowy tydzień, nowe gry na konsole PlayStation. Przyjrzyjmy się kolejny raz nowościom, które w nadchodzących dniach zadebiutują w PS Store. Nie zabrakło wśród premier dużych produkcji od Ubisoftu lub IO Interactive.

River City Girls (PS5 – 18 stycznia) to bijatyka okraszona 16-bitową grafiką, w której grający wcielają się dwójkę dziewczyn. Ich celem jest uratowanie swoich uprowadzonych chłopaków. Gra oferuje lokalny tryb kooperacji, dlatego jest to coś w sam raz dla grających razem na kanapie.

Hitman Trilogy (PS5, PS4 – 20 stycznia), czyli składanka zawierająca Hitmana, Hitmana 2 i Hitmana 3. Przeżyjcie raz jeszcze przygody Agenta 47, by dokonać serii mniej lub bardziej zaplanowanych zabójstw. Szczególnie warto nadrobić te produkcje, ponieważ twórcy niedawno zapowiedzieli, że będą dalej wspierać „trójkę”, dodając nową zawartość.

Rainbow Six Extraction (PS5, PS4 – 20 stycznia) zabierze Was do świata ogarniętego zarazą z kosmosu. Waszym zadaniem, jako operatorów z popularnego Rainbow Six Siege, jest w kooperacji pokonać kolejne fale wrogów. Używajcie gadżetów i swoich umiejętności, by najlepiej wykorzystać swoje atuty.

RPGolf Legends (PS5, PS4 – 20 stycznia) jest jednym z najdziwniejszych połączeń gier na świecie. Z jednej strony golf, z drugiej strony fantasy RPG pełne questów i potworów. Spróbujcie zbratać się z golfowym duchem, aby uwolnić dołki golfowe. Nie zabrakło wielu aktywności pobocznych, takich jak np. wędkowanie, więc rozgrywka nie ogranicza się tylko do tytułowego sportu.

Windjammers 2 (PS4 – 20 stycznia) to kolejna produkcja sportowa, tym razem skupiająca się na rzucie dyskiem. Zasady rozgrywki można przyrównać do air hockey’a. Tytuł znacznie rozbudowano względem pierwszej części o więcej stadionów oraz większą liczbę możliwych ruchów.

Jak wypadają Waszym zdaniem nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia? Jeśli jesteście chętni poznać też inne nowości na pozostałe platformy, zachęcam zajrzeć tutaj.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie