Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Dawno nie było tak dużo premier

Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Dawno nie było tak dużo premier
PS4 PS5

Nowy tydzień, nowe gry na PS4 i PS5. Tak się składa, że w tym tygodniu do PS Store trafi rekordowa liczba premier, którymi zdecydowanie warto się zainteresować.

Monster Crown (PS4 – 22 lutego) to gra wyraźnie inspirowana starszymi częściami cyklu Pokemon. Jej celem jest przywrócenie równowagi na Koronnej Wyspie wraz z drużyną swoich potworów.

Truck Driver: Premium Edition (PS5 – 22 lutego) to symulator jazdy ciężarówką, który w tym wydaniu zawiera pakiet dostępnych DLC. Zadaniem graczy jest wykonywanie kolejnych zleceń przewoźniczych, by rozwijać swoją karierę.

Sam & Max: This Time It’s Virtual (PS VR – 23 lutego) jest czymś, o czym wielu fanów serii detektywistycznej o psie i króliku nigdy by sobie nawet nie pomyślało. To tytuł stworzony wyłącznie z myślą o VR, dlatego grający mogą dokonać kolejnych śledztw, będąc w świecie wirtualnej rzeczywistości.

Martha Is Dead (PS5 – 24 lutego) – horror psychologiczny, w którym gracze eksplorują historię brutalnie zamordowanej siostry. Całość akcji dzieje się podczas II wojny światowej we Włoszech, co na pewno zaintryguje wielu fanów klimatów wojennych. Nie zabraknie jednak także elementów zahaczających o tematy paranormalne.

Atelier Sophie 2: The Alchemist of the Mysterious Dream (PS4 – 25 lutego) – kontynuacja cyklu turowego jRPG, który opowiada o losach tytułowej alchemistki. Całość została okraszona grafiką stylizowaną na anime, dlatego jeśli nie jesteście fanami takich wizualiów, może być Wam ciężko przemóc się do sięgnięcia po ten tytuł.

Elden Ring (PS5, PS4 – 25 lutego) – najpewniej jeden z przynajmniej trzech najgłośniejszych debiutów tego miesiąca. To kolejny soulslike legendarnego studia From Software, który tym razem jest grą z otwartym światem.

GRID Legends (PS5, PS4 – 25 lutego) – długo wyczekiwana ścigałka autorstwa legendarnego studia Codemasters. Poza samymi wyścigami w grze uświadczycie w trybie fabularnym sporo cutscenek z aktorskimi występami.

Monark (PS5, PS4 – 25 lutego) – kończąc listę, ponownie należy przywitać się z jRPG-em. Fabuła gry dotyczy uratowania grupy ludzi pochłoniętych przez mgłę nie z tego świata, która wywołuje u nich przejawy szaleństwa. Ponownie – grafika stylizowana na anime, a także walka turowa, więc jeśli ktoś jest fanem tego typu połączeń, z pewnością powinien być zadowolony.

Jak się Wam podobają nowe gry tego tygodnia na konsole PlayStation? Polecam nadrobić także listę premier na wszystkie platformy, którą znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie