Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Trzy produkcje debiutują w PS Store

Najpiękniejsza gra na PS5. Gracze wybrali swój typ
PS4 PS5

Nowe gry tego tygodnia na konsolach PlayStaton uderzają w 3 najróżniejsze gatunki. Znalazła się platformówka i kontynuacja serii popularnych horrorów. Dodatkowo po wielu, wielu miesiącach nareszcie na PS4 i PS5 pojawiła się jedna z najpopularniejszych tytułów w popkulturze.

A mowa dokładnie o Among Us (PS4, PS5 – 14 grudnia), które nie w sposób było po prostu ominąć, przesiadując choć trochę w internecie. Swoimi zasadami nawiązuje do kultowej papierowej mafii. Gracze dzielą się na dwa zespoły, które wzajemnie próbują się wyeliminować na statku kosmicznym. Tylko jedna z nich zna tożsamość pozostałych graczy, co dodatkowo komplikuje sprawę.

Aeterna Noctis (PS5 – 15 grudnia) należy do jednych z najpiękniejszych metroidvanii, które kiedykolwiek powstały. Ręcznie rysowana grafika ucieszy niejedno oko. Wcielacie się w Króla Ciemności, który musi odzyskać utracone zdolności. Do eksploracji macie aż 16 obszarów, które zaoferują Wam nieliniową fabułę.

Five Nights at Freddy’s: Security Breach (PS4, PS5 – 16 grudnia) to kolejna odsłona popularnego FNAF-a. Tym razem akcja gry dzieje się w centrum handlowym, w którym straszy garstka animatroników. Głównym przeciwnikiem jest postać w stroju królika o imieniu Vanny. Spodziewajcie się masy jumpsacare’ów, które są nierozłącznym elementem tego cyklu.

Jak Wam się podobają nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia? Jeśli jesteście głodni premier także na pozostałe platformy, tekst im poświęcony znajdziecie w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie