Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. PlayStation poleca aż 5 tytułów

nowe gry - PS4 i PS5 - Life is Strange Remastered Collection
PS4 PS5

Jak co tydzień, PlayStation opublikowało w sieci wideo, w którym poleca tegotygodniowe nowe gry. Wyjątkowo na liście znalazło się aż 5 pozycji, a w ostatnim czasie zwykle liczba ta wynosiła bliżej 3. Co takiego wzbudziło zainteresowanie „niebieskich”?

Co by tu dużo nie mówić, zdecydowanie w tym tygodniu masa graczy jest zainteresowana wyczekiwaną przez lata premierą dzieła Techlandu. W zestawieniu znalazła się także składanka opowiadająca o przygodach pewnej czasowej manipulantki i jej przyjaciółki.

Dying Light 2: Stay Human (PS4, PS5 – 4 lutego) to kontynuacja produkcji z 2015 roku. Tym razem wcielacie się w Pielgrzyma, który szuka swojej zaginionej siostry. W świecie pełnym umarlaków niejeden raz będziecie musieli podjąć decyzję wystawiające Waszą moralność na próbę.

Life is Strange Remastered Collection (PS4 – 1 lutego) to odświeżona graficznie składanka podstawowego wydania gry oraz dodatku Before the Storm. To idealne wydanie dla osób, które jeszcze nie grały w wymienione tytuły lub dla tych, które chciałyby jeszcze raz przeżyć przygody Max i Chloe, ale z jeszcze lepszą grafiką.

The Dead Tree of Ranchiuna (PS4, PS5 – 2 lutego) to gra opowiadająca o losach studenta, który po powrocie do rodzinnej wioski nie zastaje kompletnie nikogo. Doświadczając wizji przeszłych wydarzeń, próbuje rozwiązać zagadkę jego rodzinnych stron.

The Sealed Ampoule (PS4 – 2 luty) to przygoda alchemiczki, która próbuje poradzić sobie po śmierci matki, rozkręcając własny biznes. Widząc ofertę życia, kupuje po taniości lochy w celu eksploracji ich i zasilania swojego magazynu nowymi łupami. Sprawa jednak prędko się komplikuje po niedługiej eksploracji dungeonu.

Maglam Lord (PS4 – 4 lutego) to jeden z tych jRPG, co podchodzą do swoich założeń w naprawdę nietypowy sposób. W tym tytule wcielacie się we władcę demonów, który potrafi tworzyć nowe miecze, nadając im nowe właściwości i cechy… charakteru. Nie zabrakło możliwości randkowania, więc fani date simów powinni być ukontentowani.

W tym tygodniu oczywiście wychodzą nowe gry także na pozostałe platformy. Nasze zestawienie premier znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie