Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. PlayStation poleca 2 produkcje i 1 dodatek

Sony PlayStation logo - nowe gry - State of Play
PS4 PS5

Nowe gry tego tygodnia na konsolach PS4 i PS5 to garstka tytułów, z którymi świetnie spędzicie czas. PlayStation ponownie wybrało swoje rekomendacje i przygotowało krótkie wideo, w którym je omawia.

Among Us (PS4, PS5 – 14 grudnia) po wielu miesiącach od oficjalnej zapowiedzi nareszcie zadebiutowało na konsolach Sony. Wcielcie się w jednego z kosmonautów na statku kosmicznym, aby wyeliminować przeciwną drużynę. Wykonujcie zadanie i bierzcie udział w głosowaniach, by pozbyć się graczy chcących zatłuc na śmierć zwykłych ludzi.

Five Nights at Freddy’s: Security Breach (PS4, PS5 – 16 grudnia) to kontynuacja horrorowego cyklu FNAF. Tym razem rozgrywka ma miejsce w centrum handlowym. Zmierzcie się z nikczemnymi animatronikami, którymi przewodniczy postać w stroju króliczki. Oczywiście nie zabrakło wielu jumpscare’ów, więc pewnie niejeden raz nieźle się przestraszycie.

Dodatek Fatesworn do Kingdoms of Amaulr: Re-Reckoning (PS4 – 14 grudnia) pozwoli Wam przemierzyć nowe krainy Amalur. Nie zabrakło pokrytych śnieżnych tundr, głębokich jaskiń i wielu nowych przeciwników do pokonania. Z tym DLC przeżyjecie kolejną przygodę, tym razem jako legendarny Fatesworn.

Jak się Wam podobają nowe gry zaproponowane przez PlayStation? Tak się składa, że kilka dni temu przygotowaliśmy własne propozycje premier na wszystkie platformy. Wymieniony tekst znajdziecie w tym miejscu.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie