Nowe gry na PS4 i PS5. W tym tygodniu jedna z największych premier tego roku

nowe gry na PS4 i PS5 - logo PlayStation - Elden Ring
PS4 PS5

Jak zwykle (z pojedynczymi wyjątkami od reguły) na kanale PlayStation Access pojawiło się kolejne wideo, które prezentuje nowe gry debiutujące w PS Store. Zobaczmy wspólnie, co takiego polecają „niebiescy”.

Elden Ring (PS5, PS4 – 25 lutego) – długo wyczekiwana produkcja From Software, która jest „kolejnymi Soulsami”, jednakże tym razem w przeogromnym otwartym świecie. Bez wątpienia jest to jedna z największych premier nie tylko w tym zestawieniu, ale i w całym miesiącu.

Martha Is Dead (PS4, PS5 – 24 lutego) – paranormalny horror psychologiczny, w którym gracze próbują poznać sekrety okoliczności brutalnego mordu tytułowej bohaterki. Całość dzieje się we Włoszech w okresie II wojny światowej.

Sam & Max: This Time It’s Virtual (PS VR – 23 lutego) – próba przeniesienia humorystycznych przygód zwierzęcych detektywów do świata wirtualnej rzeczywistości. W grze nie brakuje pomysłowego wykorzystania wielu gadżetów, więc jak najbardziej powinna trafić także w gusta osób niezaznajomionych z tym cyklem.

Atelier Sophie 2: The Alchemist of the Mysterious Dream (PS4 – 25 lutego) – sequel jRPGa okraszonego w stylistyce anime, który jest pełen walki turowej. Całość akcji dzieje się tym razem w krainie snów w przeciwieństwie do poprzednich części.

Sol Cresta (PS4 – 22 lutego) – kosmiczny bullet hell autorstwa Platinum Games. Jeśli jesteście fanami zręcznościowych gier, w których unikacie ogromu nadlatujących pocisków, powinniście być zachwyceni tym tytułem. Produkcja została opracowana tak, by szczególnie spodobała się fanom tego gatunku z czasów gier automatowych.

Informacje na temat tego, jakie nowe gry debiutują w tym tygodniu w PS Store, znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie