Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Złoto, święta i wielkie kule

nowe gry na PS4 i PS5 - Bard's Gold
PS4 PS5

Nowe gry obecnego tygodnia na PS4 i PS5 to 3 tytuły, wobec których część z Was mogłaby przejść obojętnie. Warto się jednak przy nich choć na moment zatrzymać, bo zdecydowanie wyróżniają się na tle innych pozycji w PS Store.

Bard’s Gold (PS5 18 – grudnia) to istna mario-zeldo-metroidvania. Wcielacie się w Barda, któremu skradziono złoto. Problem w tym, że zaklęto w nim ucieleśnienie zła, które musieliście chronić. Grając w tę platformówkę, powinniście poczuć klimat retro.

Mia’s Christmas (PS4 – 18 grudnia) pomoże Wam wczuć się w świąteczny nastrój, przy pomocy wariacji na temat match 3. Pomóżcie głównej bohaterce udekorować jej mieszkanie, odszukując przy tym odpowiednie kombinacje ozdób. Zbierajcie pieniądze, aby zakupić dodatkowe bonusy, które wesprą Was w walce z uciekającym czasem. Pomyślano także o lokalnym trybie multiplayer, więc możecie go ograć ze znajomymi.

ZJ the Ball Challenge (PS4 – 19 grudnia) – to seria osobnych do zakupienia poziomów (na szczęście kosztują przysłowiowe “grosze”), w których Waszym zadaniem będzie odnalezienie wszystkich monet. Uwierzcie, że te są poukrywane na najbardziej wymyślne sposoby i zebranie ich wszystkich często będzie wiązało się z wyrwaniem sobie wszystkich włosów z głowy.

Jak widać, powyżej znalazły się 3 ciekawostki na konsole PlayStation. Jeśli interesują Was inne nowe gry tego tygodnia, ale na pozostałe platformy, zachęcam przejść tutaj. W tym tekście znajdziecie inne premiery tego tygodnia, które debiutują także na sprzętach konkurencji.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie