Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Serial Obcy i film Star Trek. Czy produkcje nakręci Noah Hawley?

W internecie huczy od pogłosek. Czyżby Noah Hawley miał zrealizować film Star Trek oraz serial Obcy?

Nowe światło na ten temat rzuca wywiad udzielony przez Hawleya portalowi Deadline. Amerykański pisarz i producent filmowy, przyznaje, że prowadził rozmowy na temat stworzenia serialu Alien. Nie zadeklarował jednak, że byłby zainteresowany projektem. Przyznaje niemniej, iż Disney na pewno nie porzuci marki.

Jak zaś wygląda sytuacja z filmem Star Trek? Hawley potwierdza, że prace na widowiskiem science-fiction były na zaawansowanym etapie. Informacje, które przekazał sugerowały, iż ekipę dzielił krok od rozpoczęcia zdjęć. Jednocześnie Amerykanin ostudził zapał fanów stwierdzając, że i tak nie przewiduje w najbliższym czasie włączyć się do prac nad produkcją.

Noah Hawley urodzony w 1967 roku, kojarzony jest m.in. z pracy nad serialami: Fargo, Legion oraz Bones, The Unusuals oraz My Generation. Napisał także książki Przed katastrofą oraz Śluby innych ludzi.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się