Nintendo Switch Online - dwójka graczy gra w Mario Kart ze SNES'a

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Graczy Switcha może czekać droższa subskrypcja, ale są też dobre wieści

Nintendo Switch Online w obecnej formie nie oferuje za wiele abonentom Pstryczka, co przekłada się na równie adekwatną, niską cenę. Jeden z insiderów twierdzi, że japoński gigant będzie mógł to w niedalekiej przyszłości zmienić.

NateDrake podczas ostatniego odcinka swojego podcastu podzielił się ze światem informacjami odnośnie wprowadzenia do switchowej subskrypcji gier z konsoli Nintendo 64. Obecnie NSO oferuje dostęp do biblioteki gier NES-a i SNES-a, a za sprawką tego samego insidera niedawno zaczęło się dyskutować o niepotwierdzonych jeszcze planach dodania też tytułów z Game Boy’a i Game Boy’a Color.

To, co zamierzam przedstawić, to fakt, że kiedy Nintendo 64 rzeczywiście pojawi się na Nintendo Switch Online, to pojawi się z wyższym poziomem cenowym – wersją premium Nintendo Switch Online, jeśli pozwolisz.

Nie sądzę, że próbowaliby podwoić jej cenę… Stawiam na 30 dolarów rocznie, 35 dolarów byłoby górną granicą.

– informuje NateDrake w swoim podcaście

Kiedy moglibyśmy spodziewać się dodania do NSO gier z Nintendo 64? Według NateDrake’a nie byłoby to za szybko. Ten jednak spodziewa się, że ogłoszenie omawianej nowości mogłoby nastąpić w niedalekiej przyszłości.

Dałbym bardzo realistyczne prawdopodobieństwo, że stanie się to w bieżącym roku fiskalnym… ale to tylko przypuszczenie. Mam na myśli, że to przypuszczenie, ale wiecie, dowiemy się, jak już powiedzieliśmy, wrzesień to miesiąc ujawnień, rocznica samej platformy, więc miejmy nadzieję, że w tym miesiącu będziemy mieli jakieś wieści na temat Nintendo Switch Online, ale nie ma reguły, że musi się to pojawić w tym miesiącu.

Wielu graczy od dawna oczekuje, że na Nintendo Switch pojawią się kolejne gry ze starszych konsol. W zasadzie spodziewano się, że takie zadebiutują już dawno. Na szczęście ostatnio Big N spełniło jedno z oczekiwań fanów, choć nie obyło się bez drobnych problemów. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się