Amazon przedstawia Night Sky, nowy serial fantasy. Oscarowa obsada i… Piotr Adamczyk

Sissy Spacek i J.K. Simmons w serialu Night Sky od Amazon
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Platforma Amazon Prime Video zaprezentowała pierwszy zwiastun nadchodzącego Night Sky – serialu z udziałem Piotra Adamczyka.

Serial wzbogaci ofertę fantasy proponowaną przez Amazon. Night Sky opowiada bowiem o Irene i Franku, parze, która lata temu odkryła w swoim ogródku tajemniczą komnatę. Okazuje się, że z tego miejsca mogą przenieść się na inną planetę. Od tamtej pory utrzymują ją w sekrecie, choć nie zawsze jest to takie łatwe. Pewnego dnia w okolicy zjawia się nieznany mężczyzna, a jego obecność całkowicie zmieni życie Irene i Franka. Okaże się także, że komnata niekoniecznie musi być dokładnie tym, za co dotychczas ją uważali.

W główne role wcielili się tu Sissy Spacek i J.K. Simmons. Oprócz nich na ekranach pojawią się m.in. Chai Hansen, Adam Bartley, Cass Buggé, Ian Owens, Lily Cardone i Lowrey Brown. Na uwagę zasługuje tu również udział Piotra Adamczyka. Zgodnie z zapowiedziami polski aktor nie rezygnuje z kariery za oceanem. O nowym serialu Amazonu wspominał już zresztą podczas promocji Hawkeye, w którym wcielił się w pamiętną rolę jednego z członków Tracksuit Mafia. Dziś możemy zobaczyć, że kariera Polaka rzeczywiście nabiera tempa; najlepiej świadczy o tym gra u boku dwojga laureatów Oscara.

Night Sky zadebiutuje w platformie Amazon Prime Video już 20 maja 2022 roku. Tymczasem – poniżej znajdziecie obiecany zwiastun produkcji.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie