Nie graliście jeszcze w Dark Souls? Jest okazja, żeby dostać grę za darmo

Wszyscy posiadacze konta Xbox Live Gold, mogą pobrać Dark Souls bez żadnych opłat.

Z okazji pierwszej rocznicy wprowadzenia Xbox Games With Gold, Microsoft udostępnił w swojej usłudze naprawdę interesującą produkcję. Jest nią Dark Souls, czyli popularne RPG, które zasłynęło przede wszystkim z bardzo wysokiego poziomu trudności. Co prawda, gra ukazała się prawie trzy lata temu, nadal jest uważana za jedną z najlepszych w swoim gatunku.

Ale to nie wszystko, co posiadacze Xboksa 360 dostaną w czerwcu w ramach Golda. W kolejnych dniach do pobrania będzie Charlie Murder oraz najnowszy Super Street Fighter IV: Arcade Edition (to już czwarta edycja czwartej części, do tej pory ukazały się: Street Fighter IV, Super Street Fighter IV, Ultra Street Fighter IV oraz Super Street Fighter IV: Arcade Edition).


Wykupując abonament Gold można sporo zaoszczędzić. Za Dark Souls trzeba obecnie zapłacić około 80 złotych, Charlie Murder kosztuje mniej więcej 40 złotych, a SSF IV: AE nawet 100 złotych.

Przy okazji Microsoft wyjawił, jak będzie wyglądać dostarczanie gier dla użytkowników konta Gold na Xbox One. Z produkcji będzie można korzystać wyłącznie jeśli usługa Gold jest aktywna. Zatem nawet jeśli grę ściągniemy na dysk, po tym jak przestaniemy opłacać abonament, nie będziemy mieć do niej dostępu.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

2 Shares
Share2
+1
Tweet