Armie Hammer w filmie Tamte dni, tamte noce

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Taika Waititi rezygnuje z Armie’ego Hammera. Aktor usunięty z nowego filmu

W najnowszym filmie Taiki Waititiego, Next Goal Wins, zaszły pewne zmiany w obsadzie. Armie Hammer został usunięty z listy aktorów.

Hammer wcielił się w prezesa federacji piłkarskiej, lecz sceny z jego udziałem usunięto. Rolę powierzono następnie Willowi Arnettowi, który nakręcił już swoją część produkcji. Taika Waititi (Thor: Ragnarok, The Mandalorian, Jojo Rabbit) odcina się tym samym od kontrowersyjnego aktora.

Armie Hammer miał swoje 5 minut w Hollywood, obecnie jednak znajduje się w niełasce reżyserów. Sytuację wywołały zarzuty o napaść na tle seksualnym, a także stale prowadzone w tej sprawie śledztwo. W związku z tym znaczna część branży filmowej mocno odcina się od aktora. Prawdopodobnie pojawi się on tylko w tych produkcjach, z których ze względu na dużą rolę nie dało się go wyciąć – m.in. w nadchodzącej Śmierci na Nilu.

Next Goal Wins to remake filmu z 2014 roku. Tytuł opowiada o Thomasie Rongenie (w tej roli Michael Fassbender), trenerze samoańskiej reprezentacji w piłce nożnej. Drużynę uznaje się za jedną z najsłabszych na świecie, Rongen chciał natomiast zmienić to postrzeganie. Oprócz Fassbendera oraz Arnetta na ekranach pojawią się m.in. Elisabeth Moss, Oscar Kightley, David Fane, Rachel House, Lehi Falepapalangi, Beulah Koale, Semu Filipo i Uli Latukefu. Nie wiadomo jeszcze, kiedy tytuł ujrzy światło dzienne.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się