Na Netflix wleciał właśnie gigantyczny polski hit z kin. Widzowie znów się na niego rzucą?

Na Netflix wleciał właśnie gigantyczny polski hit z kin. Widzowie znów się na niego rzucą?
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi

Netflix do swojej biblioteki dorzucił nowy film, który w ubiegłym roku podbił kina w naszym kraju. “Teściowie 2” są już dostępni na streamingu!

Żeby nie było – to nie ja twierdzę, że film jest hitem, ale liczby nie kłamią. Obraz w weekendzie otwarcia obejrzało ponad 86 tys. widzów, co stanowi drugi najlepszy wynik polskich kinowych filmów ubiegłego roku.

“Teściowie 2” już na Netflix!

Weekend otwarcia to jedno, bo statystyki pokazują popularność, na którą film zdecydowanie nie może narzekać. Inną sprawą jest jakość. Nie mi jednak tego oceniać, bo do tej pory nie widziałem ani tej części, ani “jedynki”. Mimo wszystko już poprzedniczka wzbudziła spory entuzjazm wśród widzów, którzy ochoczo kupowali bilety i oglądali film, dzięki czemu “dwójka” w ogóle powstała.

Historia opowiada dalsze losy tytułowych teściów, czyli małżeństwa z 30-letnim stażem, które dość mocno wtrąca się w romantyczne życie ich pociechy. To ironiczna opowieść o różnicach między pokoleniach, różnych spojrzeniach na związek, a przede wszystkim – komedia. Gatunek, który Polacy uwielbiają szczególnie!

Dlatego też debiut drugiej części filmu na Netflix może okazać się kolejnym sukcesem filmowców. Oczywiście jeśli ci chętnie wybiorą Netfliksa w celu obejrzenia produkcji. Wyprzedzając pytania – tak, w serwisie jest dostępna także pierwsza część, więc bez problemu nadrobicie zaległości i obejrzycie nowość w bibliotece.

W filmie ujrzymy m.in. Maję Ostaszewską, Adama Woronowicza, Izabelę Kunę czy Eryka Kulma. Jako ciekawostkę mogę dodać, iż obraz powstał na kanwie sztuki Marka Modzelewskiego, a twórcy już wcześniej potwierdzili, że będzie trzecia część.

Nie macie czego oglądać? Netflix ma mnóstwo genialnych seriali oryginalnych, a dla fanów filmów – przygotowaliśmy ranking najlepszych filmów Netfliksa!

Źródło: Netflix

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie