Necropolis: Brutal Edition już dostępne w pudełku

Na polskim rynku ukazała się pudełkowa wersja nastawionej na kooperację i osadzonej w świecie fantasy gry Necropolis: Brutal Edition.

Tytuł w zlokalizowanej wersji PC dostępny jest w cenie 59,90 zł. Z okazji premiery Wydawnictwo Techland zaprasza na okolicznościowy materiał wideo.

Necropolis: Brutal Edition zadowoli lubiących wyzwania. To gra akcji z widokiem z trzeciej osoby, dynamicznymi starciami i komiksowym stylem graficznym. W Necropolis znajdziemy też elementy gatunku roguelike takie jak proceduralnie generowane poziomy, za które “odpowiedzialny” jest magiczny labirynt odwiedzany przez śmiałków. Dzięki niemu zawsze czekają na nich nowe wyzwania. Tym najlepiej stawić czoło w drużynie, dlatego Necropolis oferuje czteroosobową kooperację. W kompanii również ginie się raźniej, a śmierć w grze jest permanentna i przygodę za każdym razem trzeba zaczynać od początku, uzbrojonym jedynie w nowe doświadczenia.

Necropolis: Jak ginąć to tylko w kompanii

Necropolis: Brutal Edition stanowi rozszerzoną edycja tytułu studia Harebrained Schemes. Dodatki to nowa grywalna postać (The Brute), kompletnie nowe środowisko w postaci czarnego lasu, a także szereg nowych przeciwników, broni oraz ekwipunku. Harebrained Schemes to amerykańskie, niezależne studio, mające na koncie m.in. serię uznanych tytułów RPG w uniwersum gry Shadowrun.

Necropolis: Brutal Edition w wersji zlokalizowanej dostępny jest na PC w sugerowanej cenie 59,90 zł.

Źródło: Techland

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.