Narcosis – survival horror na dnie Oceanu Spokojnego. Jest data premiery

Ekstremalne warunki z domieszką obłędu.

Studio Honor Code informuje o dacie premiery swojej gry Narcosis, która jest szykowana na komputery PC oraz konsolę Xbox One. Tytuł pojawi się w sprzedaży już w przyszłym tygodniu, 28 marca, a w późniejszym czasie zostanie prawdopodobnie wydany również na innych platformach.

Jednocześnie dostaliśmy porcję świeżych screenów oraz trailer Narcosis. Wszystko znajdziecie poniżej. Produkcja przedstawi historię nurka, który zajmuje się eksploracją dna Oceanu Spokojnego do czasu, aż coś poszło nie tak. Zostajemy uwięzieni w mrocznych głębinach w ciężkim skafandrze i z ograniczonymi zasobami powietrza. Wysokie ciśnienie występujące na niektórych obszarach powoduje, że jeszcze szybciej zużywamy zapasy tlenu. Podobnie jest w sytuacji, kiedy nasz bohater się zestresuje. Powodów do stresu mamy mieć natomiast dosyć sporo. Podmorskie stwory tylko czekają, by zrobić sobie z nas obiad. Na szczęście mamy… nóż, latarkę oraz flary. Lepsze to niż nic.

Na domiar złego, nasz bohater zaczyna popadać w lekki obłęd. Zmniejszone ilości tlenu wywołują halucynacje, zniekształcają obraz, dźwięk oraz czasoprzestrzeń. Co jest prawdą, a co jedynie wymysłem naszego nadwyrężonego umysłu? Przekonamy się już w przyszłym tygodniu sięgając po Narcosis.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.