Mroczny Beholder w wersji pudełkowej

Jeśli czekacie na niecodzienną produkcję, to mamy coś dla Was.

Wydawnictwo Techland wprowadza do oferty pozycję, która zadowoli wszystkich zwolenników nieszablonowych gier. Beholder powstał na dalekiej Syberii – w studio Warm Lamp Games, i zaprasza graczy do dystopijnego, totalitarnego świata, w którym prosty podział na dobro i zło nie istnieje. Pudełkowe wydanie gry Beholder trafi na polski rynek 20 kwietnia w wersji na PC.

Świat gry Beholder to totalna inwigilacja i uciążliwe prawa nałożona na społeczeństwo. Prywatność nie istnieje, a gracz wciela się w zarządcę budynku mieszkalnego. Balansuje na granicy moralności i pod przykrywką zapewnienia najemcom jak najlepszych warunków życia szpieguje ich – podgląda, podsłuchuje i szpera w mieszkaniach. To od nas zależy, co zrobimy z pozyskaną wiedzą. Doniesiemy władzom? Porozmawiamy z tymi, których przewinienia udało się odkryć, a może anonimowo ich zaszantażujemy? Jesteśmy trybikiem w totalitarnej maszynie – możemy pozostać sługą systemu, ale również odpowiedzieć się po stronie ludzi. Beholder to gra pełna dylematów moralnych i wyborów, prowadzących do różnych zakończeń.

W kwestii tematyki Beholder inspirowany jest książkami zagorzałego krytyka systemów totalitarnych – George’a Orwella. Rozgrywka z kolei może przypominać This War of Mine. Posiada jednak wiele unikatowych elementów dzięki którym cyfrowa wersja gry spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem. Aż 92% użytkowników Steam wystawiło jej pozytywną opinię.

Pudełkowe wydanie Beholder zadebiutuje na polskim rynku 20 kwietnia. Gra dostępna będzie na PC w polskiej lokalizacji kinowej i cenie 39,90 zł.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.