Takiego powrotu klasycznego Mortal Kombat sobie i Wam życzę w 2022 roku

Mortal Kombat Trilogy HD Remake - Scorpion vs Baraka
PC

W sieci pojawiło się nowe wideo, które świetnie wizualizuje to, jak wyglądają postępy prac twórców Mortal Kombat Trilogy HD Remake. To fanowski projekt, o którego wydanie walczą gracze przy pomocy petycji.

Kilka tygodni temu pisałem na temat kolejnych screenów z tego projektu, które trafiły do internetu. W ciągu ostatnich dni na platformie YouTube pokazało się nagranie przedstawiające postacie Scorpiona i Baraki w stanie spoczynku na tle kultowej mapy. Świetnie to obrazuje, w jaką stronę zmierzają pomysłodawcy tej inicjatywy.

Jeśli miałbym porównać oprawę graficzną, to jest ona czymś na wzór tego, co można było doświadczyć w Mortal Kombat Komplete Edition, choć za podstawę wzięto sobie tekstury znane z pierwszych części tego cyklu. Szkoda, że nie zaprezentowano jeszcze walki, choć i tak powyższe nagranie budzi u mnie spory podziw.

Szczególnie tak jest, gdy cofnę się w czasie do wcześniej omawianych screenów, które znajdziecie w tym miejscu. Sam mam nadzieję, że Warner Bros. zauważy, że gracze chcą, aby Mortal Kombat Trilogy HD Remake ujrzało światło dzienne na szerszą skalę. Przypominam o trwającej obecnie petycji, która ma właśnie zwrócić uwagę wydawcy na zainteresowanie tym projektem. Link do niej znajdziecie tutaj. W chwili pisania tego tekstu zebrano już ponad 15 tysięcy z 25 tysięcy docelowych podpisów.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie