3. sezon serialu Miłość, śmierć i roboty na oficjalnym zwiastunie. 9 nowych historii

Miłość, śmierć i roboty - sezon 3
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Miłość, śmierć i roboty – a ściślej sezon 3. – otrzymały już pełny, oficjalny zwiastun. Serial powróci na platformę Netflix jeszcze w tym miesiącu.

Opublikowany w zeszłym miesiącu teaser jedynie lekko rozbudził oczekiwania widzów. Nie powiem, żeby dzisiejszy materiał w pełni je zaspokajał; na to musimy zapewne zaczekać do premiery produkcji. Mimo wszystko otrzymaliśmy całkiem ciekawą zapowiedź, która sprawia, że rzeczywiście czekam na 20 maja, gdy 3. sezon serialu Miłość, śmierć i roboty zadebiutuje wreszcie na Netflix.

W nowej odsłonie otrzymamy 9 kolejnych ciekawych historii. Niniejszy trailer zaledwie lekko je zarysował, mamy więc możliwość wstępnie ocenić, czy dany odcinek zapowiada się interesująco. Tradycyjnie możemy już liczyć na pełny przekrój motywów, stylów i konwencji; wynika to już zresztą z samej zapowiedzi dołączonej do filmu:

„Groza, wyobraźnia i piękno łączą się ze sobą w dziewięciu kolejnych zmyślnych i zachwycających wizualnie krótkich historiach w klimacie fantasy, horroru i science fiction, których tematyka rozciąga się od odkrywania pradawnego zła po komediową apokalipsę.”

Cały serial to jeden z hitów Netfliksa i cieszy się ogromną popularnością. Produkcję docenili również krytycy i jurorzy prestiżowych konkursów; oba wcześniejsze sezony Miłości… mogą poszczycić się łącznie aż 11 statuetkami Emmy. Tak imponujący wynik twórcy osiągnęli po otrzymaniu 12 nominacji, mają więc niemal 100-procentową skuteczność.

Do premiery 3. sezonu jeszcze 10 dni; dziś natomiast możecie zobaczyć obiecany zwiastun:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie