Miłość, śmierć i roboty powracają na 3. sezon. Jest oficjalny teaser

Miłość, śmierć i roboty powracają na sezon 3
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Miłość, śmierć i roboty zostały zaprezentowane przez Netflix w krótkim teaserze promującym nadchodzący sezon 3.

Jedna z ciekawszych oryginalnych produkcji Netfliksa powróci niedługo z kolejną odsłoną. W związku ze zbliżającą się premierą zaprezentowano zatem, czego możemy się spodziewać w nowym sezonie. Niestety jak na razie brakuje szczegółów związanych z fabułą poszczególnych odcinków; te poznamy zapewne w dłuższym trailerze lub dopiero po premierze sezonu. Cały serial tworzy antologię krótkich animowanych opowieści poświęconych właśnie tytułowym tematom – miłości, śmierci oraz robotom. Za każdy odcinek odpowiada inny reżyser i tworzy go w charakterystycznym stylu, dzięki czemu seria tworzy naprawdę wyjątkowy zbiór historii.

Serial cieszy się dużym uznaniem widzów i zbiera doskonałe opinie w portalach branżowych. Na portalu Rotten Tomatoes pozytywne oceny produkcji stanowią 81% recenzji krytyków i 75% recenzji publiczności. Recenzenci docenili w szczególności podejście do tematyki – choć nie ma w niej nic odkrywczego, twórcy serialu dali radę przedstawić całość w interesujący sposób. Choćby z tego względu warto zawrzeć ten tytuł na liście produkcji do obejrzenia – nawet jeśli nie jesteście na co dzień wielbicielami sci-fi.

Miłość, śmierć i roboty – a ściślej sezon 3 omawianego serialu – zadebiutuje na platformie Netflix 20 maja 2022 roku. Podobnie jak drugi sezon, również ten nadchodzący będzie liczył 8 odcinków. W oczekiwaniu na premierę poniżej znajdziecie obiecany już teaser:

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie