Mighty No. 9 z datą premiery. Jest opóźnienie, ale warto poczekać

Studio Comcpet informuje, że wydawcą tytułu zostanie firma Deep Silver. Będzie fizyczne wydanie, polska wersja kinowa oraz DLC.

Mighty No. 9 to platformówka, będąca duchowym następcą serii Mega Man. Początkowo planowano wydanie tytułu do końca kwietnia, lecz już wiemy, że tak się nie stanie. Data premiery została bowiem ustalona dopiero na 18 września tego roku. Dlaczego w tym przypadku opóźnienie tak bardzo nie boli?


Zacznijmy od tego, że producenci gry nawiązali współpracę z firmą Deep Silver, która zostanie wydawcą Mighty No. 9. Pojawiło się wsparcie finansowe, a co za tym idzie, nowe możliwości.

Tytuł zostanie wydany cyfrowo na każdą platformę, na którą zmierza: PC, PlayStation 3, PS4, PS Vita, Xbox One, X360, Wii U oraz 3DS. Dodatkowo edycje szykowane na PS4, Xboksa One, PC oraz Wii U doczekają się wydania na płytach, co zapewne ucieszy graczy, lubiących postawić na półce pudełeczko z grą.

Mighty No. 9 otrzyma również dialogi w języku francuskim oraz japońskim (pierwotnie nagrano wszystko po angielsku). Będą również wersje kinowe dla kilku innych krajów. Na szczęście, Polska też się załapała!

Na koniec zapowiedziano wydanie DLC, które otrzyma nazwę Abandoned Lab Stage. Dodatek wprowadzi nowy poziom, bossa oraz jedną grywalną postać.

Pudełkowe wydanie Mighty No. 9 ma zawierać wszystkie dodatki. Zapłacimy za nie około 120 złotych.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet