Rockstar, łataj to wiadro, bo właśnie wycieka informacja o remasterze Twojej gry na PS5 i XSX

Midnight Club Los Angeles
Newsy PS5 Xbox Series

Pamiętacie szaleńcze przejażdżki furami po Mieście Aniołów, które zafundowało nam studio Rockstar na konsolach PlayStation 3, PSP i Xbox 360? To teraz zapinajcie pasy, bo Midnight Club Los Angeles może powrócić.

W sieci pojawił się przeciek odnośnie gry Midnight Club Los Angeles, za którą odpowiadają twórcy serii GTA. Wyścigi zostały wydane w 2008 roku i wygląda na to, że jeszcze mogą powrócić. Na konsolach obecnej generacji.

Remaster Midnight Club Los Angeles. Chcecie?

Choć to nic potwierdzonego i oficjalnie cisza, ktoś wyłowił z internetu wiele mówiącego tweeta. Został on co prawda usunięty, ale w sieci nic nie ginie. We wpisie mogliśmy przeczytać, że jedna z piosenek Markusa Kienzla zostanie użyta w remasterze wyścigów. Chodzi o utwór, którego możemy posłuchać w oryginalnej ścieżce dźwiękowej Midnight Club LA.

Rockstar Games ponownie licencjonowało mój utwór „Dundy Lion feat Paul St. Hilaire” dla #midnightclublosangeles! Wykorzystają go w oficjalnym zwiastunie i jako muzykę w grze do remastera MCLA (na konsole najnowszej generacji). To dla mnie honor i jestem bardzo wdzięczny :).

Twitter – przekazany przez Rebs Gaming

Co tu dużo gadać. Jeśli będę miał okazję zagrać w remaster Midnight Club LA, to na pewno skorzystam. Pamiętam, że wyścigi robiły ogromne wrażenie, jeśli chodzi o grafikę i frajdę z zabawy. Podać to w odświeżonej wersji i dawać mnie remastera na stół!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie