E3 konferencja Microsoft

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Ta zagadka zdradza pokaz Microsoftu na E3. Odgadniecie ją?

Zagraniczny dziennikarz, który był w przeszłości odpowiedzialny za przeciek specyfikacji obecnej generacji konsol Xbox, bawi się z graczami w swoim wpisie. Jego zagadka miałaby wskazywać na nadchodzące zapowiedzi z E3, o których poinformowałby nas w przyszłości Microsoft.

Coraz bliżej nam do czerwcowych pokazów, które bez wątpienia są już wyczekiwane przez masę graczy z całego świata. Przypomnijmy, że rok temu E3 w ogóle się nie odbyło, a tegoroczna edycja ukaże się w 100% zdalnie. Właśnie dowiedzieliśmy się, że Microsoft najpewniej planuje zapowiedzenie kilku naprawdę głośnych premier.

Microsoft zapowie świetne produkcje? Tak twierdzi poniższy wpis

Jez Corden, dziennikarz WindowsCentral, opublikował dosyć nietypowego tweeta, który wywołał ogromne zamieszanie w internecie. Całość wygląda na rebus, który wskazuje na zapowiedzi Microsoftu, o których usłyszelibyśmy już w kolejnych tygodniach na wcześniej wspomnianym pokazie.

Niestety, część zagadki nie jest łatwo rozwiązać. Bez wątpienia na początku widzimy nową Forzę, która ma mieć miejsce w Meksyku. Następnie chyba najłatwiejszy fragment, czyli nowa marka Microsoftu Starfield. Po środku możemy zobaczyć Halo Infinite.

Czym są pozostałe emotikony

Największą niewiadomą pozostają ostatnie emoji, przy których nie wszystko zostało wypisane. Według wielu spiralne logo wskazuje na Ubisoft, co nie miałoby zbytnio sensu, bo francuski wydawca ma przecież własną konferencję. Nie zdziwiłbym się, gdyby wir jednak oznaczał zupełnie nowe IP.

Na sam koniec pozostał zielony smok. Moim zdaniem mogłaby to być pierwsza konkretna informacja na temat The Elder Scrolls: VI. Jednak brak niektórych kawałków tego rebusu w sporym stopniu utrudnia i możliwości mamy tak naprawdę wiele.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%