Mevius Final Fantasy na iOS i Androida dostanie niesamowitą grafikę. Nowe screeny

0 komentarzy

Square Enix zapowiada zabawę w starym, dobrze znanym stylu.

Mevius Final Fantasy pojawi się na sprzęcie przenośnym (iOS, Android) wiosną przyszłego roku. Producenci nie zdradzili jeszcze zbyt wiele na temat gry. Obiecują jednak rozbudowany i bogaty świat oraz klasyczne podejście do gatunku RPG.

W rozmowie z magazynem Famitsu deweloper zaznaczył, że nie będzie to kolejny spinn-off, lecz pełnoprawna odsłona serii, w której tworzenie zaangażowane są takie osobistości jak Yoshinori Kitase oraz Kazushige Nojima. Pierwszy maczał wcześniej palce np. przy Final Fantasy VII, VIII oraz Chrono Trigger. Drugiemu zawdzięczamy fabułę Final Fantasy VII, VIII, X i X-2.

Jest zatem duża szansa, że Mevius Final Fantasy będzie naprawdę niezłe. A co z grafiką? Square Enix pokazało już screeny z nadchodzącej produkcji oraz kilka grafik koncepcyjnych. Jeśli tak to ma wyglądać na małym przenośnym sprzęcie (myślę o screenach), to naprawdę jest na co czekać.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się