Medal Masters, Legion of Heroes i Fantasy War Tactics otrzymują duże aktualizacje

0 komentarzy

Więcej bohaterów, więcej światów i więcej zabawy w trzech najpopularniejszych tytułach RPG na urządzenia mobilne od Nexon Korea.

RPG Medal Masters zawiera ponad trzystu śmiercionośnych bohaterów i medale dla odważnych graczy, które należy zebrać, aby móc ubiegać się o tytuł mistrza. Dzięki najnowszej aktualizacji, gracze mogą toczyć boje z innymi gildiami w Guild Battles, odkryć niezbadane lochy Ancient Maze, sprawdzić swoje umiejętności na arenie i sprawdzać wyniki bohaterów na nowym, szczegółowym ekranie.

Aktualizacja obejmuje:

 • Nowy system Guild Battle pozwalający na rywalizację piętnastu graczom z każdej drużyny;
 • Nowy starożytny labirynt Ancient Maze, w którym drużyna złożona z pięciu bohaterów będzie mogła zdobyć nagrody;
 • Nowe złote i srebrne ligii, rozgrywane na arenie Classified Arena dla graczy o każdym poziomie umiejętności, pozwalające na test siły i inteligencji w starciu z innymi graczami;
 • Nowy szczegółowy ekran ze statystykami, ukazujący procentowe obrażenia bohaterów;
 • Ulepszone umiejętności dziewięciu bohaterów: Elcid, Maximus, Anubis, Yggdrasil, Clemens, Odysseus, Avaris, Merlin i Death Knight.

Legion of Heroes to darmowa, trójwymiarowa gra MMORPG na urządzenia mobilne z ponad setką bohaterów do zdobycia. Aktualizacja gry zawiera nowy Bounty Hunt „Hell Mode”, rozszerzenie do Tower of Chaos, tzw. tryb Hard dla graczy, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności, zdominować rozgrywkę oraz zdobyć cenne nagrody. Dwie postaci znane z popularnego MMORPG na PC Vindictus, Evie i Lann, są teraz dostępne do nabycia specjalnie dla hardkorowych fanów.
Aktualizacja obejmuje:

Nowy wyzywający Bounty Hunt „Hell Mode”;

 • Rozszerzenie do Tower of Chaos tzw. Hard Mode: postaci z min. pięćdziesiątym poziomem, które ukończyły 105 piętro w trybie normalnym, mogą teraz zdobyć 20 piętro w trybie Hard;
 • Cotygodniowe nagrody do zdobycia w Infinite Battle;
 • Skrzynie legendarnego ekwipunku na poziomie 5, Red Gem Box (poziom 5) i Bravery Medals poziomu 2; Medale i skrzynie mogą być wymienione na pierścienie poziomów 3, 4 i 5.

Fantasy War Tactics jest turową gra strategiczna RPG (SRPG), oferującą bogatą fabułę i ogromne mapy dla graczy. Gracze wcielą się w ambitnego lorda zamierzającego podbić świat, znajdujący się pod wpływem starożytnych sił. Gracze mają do dyspozycji umiejętności ponad 50 bohaterów, odkryją wiele różnych regionów oraz pomogą przyjaciołom w ogniu walki. Najnowsza aktualizacja dodaje mapę Moon Island, jak również nowe funkcje i ulepszenia w Battle of Honor.
Aktualizacja obejmuje:

 • Moon Island, nową mapę pozwalającą graczom na ulepszenie ich strategii;
 • Dwóch nowych bohaterów o wyjątkowych cechach, Klein i Sione, dostępnych w Moon Island;
 • Dwie nowe mapy w Battle of Honor – Battlefield of Bravery i Battlefield of Proof, jak również cotygodniowy system rotacji;
 • Zupełnie nowe przedmioty w sklepie Battle of Honor, w tym fragment genu Belle, pozwalający na zdobycie nowego bohatera i ekskluzywny kostiumu dla Belle;
 • Specjalne wydarzenia trwające od 28 kwietnia do 8 maja:
  – Gracze zdobędą podwójne punkty doświadczenia, złoto oraz fragmenty genów na różnych mapach każdego dnia;
  – Różne przedmioty, takie jak starożytne monety, złoto, diamenty itp. będą dostępne jako nagrody w ograniczonych czasowo wydarzeniach.

Źródło: Materiał wydawcy

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się