Wielkanocna aktualizacja Legion of Heroes

Fani mobilnych gier MMORPG nie będą nudzić się w te Święta.

Legion of Heroes otrzymuje masę nowej zawartości w wielkanocnej aktualizacji, a w tym nową postać Triabbits, system kostiumów i system wojen gildii.

Triabbits przyniesie ze sobą powiew wiosny i ponownie zagrzeje graczy do walki. Dzięki nowej funkcji Guild War System, gracze należący do gildii mogą zbierać żetony za uczestnictwo w wojnach gildii, które potem wymienią na rewelacyjne nagrody. Gildie na wyższych szczeblach w rankingu dostają lepsze nagrody, a uczestnicy wojen pomiędzy gildiami mają dostęp do zamkniętych min.


Kolejny dodatek to Costume System, który umożliwi niektórym bohaterom noszenie strojów, czyniących ich potężniejszymi (i bardziej stylowymi) na polu walki. Dzięki strojom herosi otrzymują nowe atrybuty i dodatkowe umiejętności. Stroje mogą być nabyte za Soul Gems w połączeniu z Mythic Essences w tzw. Costume Room lub, do końca marca, za Hearts w zakładce Shop > Hero > March Costume Select Box. Kolejne stroje zostaną dodane do gry w przyszłości.

Aktualizacja usunie funkcję Morale System. Od teraz gracze będą mogli walczyć bez końca, ponieważ morale nie będą już potrzebne do walki z potworami.

Źródło: Materiał producenta

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

0 Shares
Share
+1
Tweet