Postacie z BlazBlue od dzisiaj w Fantasy War Tactics

Blaze Blue
Mobile Newsy

BlazBlue ma reprezentantów w grze RPG dzięki w aktualizacji zawartości Fantasy War Tactics na urządzenia z systemami iOS i Android.

Nexon Korea znacznie powiększa świat swojej gry strategicznej na urządzenia mobilne wraz z wprowadzeniem najnowszej aktualizacji Fantasy War Tactics x BlazBlue Collaboration do Fantasy War Tactics. Od premiery tytułu w 2015 Fantasy War Tactics zostało pobrane ponad milion razy w 153 krajach. Aktualizacja jest dostępna do pobrania dla nowych jak i powracających graczy na Google Play i iTunes.

Gracze odbywają podróż w Fantasy War Tactics jako ambitny mag, który chce podbić świat. Używa on w tym celu swoich umiejętności, ukształtowania terenu, strategicznych posunięć oraz przyjaciół pomagających mu w ogniu walki. Aktualizacja Fantasy War Tactics x BlazBlue Collaboration dodaje do gry cztery nowe postaci z popularnej serii bijatyk BlazBlue. Przez ograniczony czas gracze będą mieli także dostęp do nowej lokacji oraz sklepu, w którym mogą nabyć ekskluzywne przedmioty.

Aktualizacja „Fantasy War Tactics x BlazBlue Collaboration” obejmuje:

  • Cztery postaci z BlazBlue: Gracze mogą grać i odkrywać potężne umiejętności postaci z BlazBlue. Dostępni są: Ragna the Bloodedge i jego brat Jin Kisaragi, Noel Vermillion i wampir Rachel Alucard.
  • Zagubiona wyspa Ragny (Ragna’s Lost Island): Gracze odkryją tajemnice zagubionej wyspy Ragny, zdobędą fragment genu Ragny oraz pokonają hordy przeciwników rozsianych po wyspie (dostępne do 8 grudnia);
  • Specjalne paczki BlazBlue: Gracze mogą zakupić specjalne paczki, w których znajdą wyjątkowe kostiumy, ekskluzywny ekwipunek (3 ★ SS) oraz inne przedmioty (także dostępne do 8 grudnia);
  • Wydarzenie Black Edition costiume: Gracze mogą zdobyć tysiąc kryształów poprzez zebranie wszystkich czterech kostiumów Black Edition w trakcie trwania wydarzenia do 8 grudnia.
  • Sklep wydarzenia BlazBlue: Gracze mogą zdobywać żetony za pojedynki z graczami z całego świata i ukończenie lochów, aby móc nabyć ekskluzywne przedmioty, takie jak: fragmenty genów Noela i Rachel (Noel’s gene fragment, Rachel’s gene fragment), Winner’s Proof (4★ S), Triumphant Bouquet i wiele więcej (sklep dostępny jest do 14 grudnia).

Źródło: Materiał wydawcy

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie