5. faza MCU nadchodzi wraz z nową sagą. Szef Marvel Studios o rozwoju uniwersum

Marvel 5. faza. Kevin Feige zapowiada informacje o nowej sadze
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Uniwersum

Z wypowiedzi Kevina Feige z Marvel Studios wynika, że czeka nas wyczekiwana 5. faza uniwersum – a wraz z nią więcej informacji na temat nowej sagi.

Osoby nieobeznane z MCU mogą czuć się tu wyjątkowo zagubione. Poszczególne produkcje dzielą się bowiem nie tylko na fazy, ale również na odrębne sagi – czyli tytuły realizujące dany wątek fabularny. Jak do tej pory mieliśmy więc Sagę Nieskończoności, w której głównym przeciwnikiem superbohaterów był Thanos, a składały się na nią filmy powstałe do 3. fazy włącznie. Obecnie zatem jesteśmy świadkami prologu wydarzeń z kolejnej sagi, choć na jej temat nie wiadomo jak na razie zbyt wiele.

Być może te informacje nadejdą jednak w najbliższym czasie. Szef Marvel Studios zapowiedział je w rozmowie z magazynem Total Film:

„Zbliżamy się do końca 4. fazy i myślę, że ludzie zaczną dostrzegać, dokąd zmierza kolejna saga. Było już wiele wskazówek, które są oczywiste przynajmniej dla mnie, dokąd to wszystko zmierza. W najbliższych miesiącach opowiemy jednak o planie nieco bardziej otwarcie, aby publiczność chcąca poznać całość mogła dostrzec chociaż malutki wycinek.”

Jak widać na razie Feige zadbał o to, by nie zdradzić żadnych konkretów. Wygląda jednak na to, że rzeczywiście już niebawem dowiemy się czegoś nowego. Być może nowe wieści przyjdą już w lipcu, gdy do kin wejdzie najnowsza odsłona MCU, czyli Thor: Miłość i grom. Nieco bardziej prawdopodobne jest jednak przedstawienie świeżych informacji w nieco późniejszym okresie, a dokładniej – w czasie targów D23. Te będą miały miejsce we wrześniu tego roku, a więc zaledwie parę miesięcy po premierze nadchodzącego Thora.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie ruszy 5. faza Marvel Cinematic Universe.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie