Nowi Mali agenci mają obsadę. Znamy odtwórców głównych ról

Mali agenci - reboot filmu familijnego ma już obsadę
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Pojawiły się pierwsze konkrety na temat planowanego rebootu filmu Mali agenci. Wiadomo już, kto wcieli się w role rodziców.

Robert Rodriguez wybrał aktorów, którzy w nowej wersji popularnego filmu familijnego zagrają członków elitarnej grupy szpiegowskiej. Carlę Gugino w roli matki młodocianych szpiegów zastąpi Gina Rodriguez (Jane the Virgin, Wystrzałowa miss, Anihilacja). Zamiast Antonio Banderasa w roli ojca pojawi się natomiast Zachary Levi (Shazam!, Chuck, Heroes: Odrodzenie). Są już także informacje na temat odtwórców ról dziecięcych. W tytułowych Małych agentów, czyli dzieci wychowywane w rodzinie dawnych szpiegów, wcielą się Everly Carganilla (Dzień na tak, Afterparty) i Connor Esterson. Dla Estersona będzie to debiut aktorski w tak poważnym przedsięwzięciu; aktor ma do tej pory na koncie zaledwie parę pomniejszych ról.

Pierwsze wieści na temat planowanego rebootu pojawiły się jeszcze w marcu. Poza nazwiskiem reżysera nie było jednak wiadomo zbyt wiele o produkcji. Robert Rodriguez zdradził jedynie, że rodzina przedstawiona w nowej wersji filmu ma być multikulturowa. Produkcja trafi na platformę Netflix.

Mali agenci to jeden z tych projektów, które Robert Rodriguez wspomina z dużym rozrzewnieniem. Familijna produkcja zyskała bowiem ogromną popularność, a na jej fali doczekała się również trzech sequeli. W oryginalnej wersji oprócz Carli Gugino i Antonio Banderasa zagrali m.in. Alexa PenaVega, Daryl Sabara, a także Danny Trejo jako wujek Maczeta. Co ciekawe, dla Trejo był to pierwszy występ w roli, z którą do dziś kojarzy go większość widzów. Pierwsza produkcja o meksykańskim mścicielu powstała dopiero 9 lat po premierze Spy Kids.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy nowi Mali agenci trafią na platformę Netflix.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie