Mali Agenci otrzymają reboot. Netflix odświeży popularny film familijny

bohaterowie filmu Mali Agenci
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi

Mali Agenci, czyli popularna seria filmów familijnych, otrzymają reboot, który trafi na Netflix.

Choć trudno w to uwierzyć, od premiery pierwszej części Małych Agentów minęło już 21 lat. Z tego względu popularna dawniej seria nie jest do końca aktualna i wymagałaby odświeżenia przed zaprezentowaniem nowej publice. Tym właśnie zajmie się Netflix; platforma podpisała już umowę związaną z rebootem filmu.

Nową wersją franczyzy zajmie się Robert Rodriguez, czyli twórca oryginalnej serii. Ponownie obejmie stanowiska reżysera oraz scenarzysty. Jak na razie nie wiadomo, na czym skupi się fabuła filmu; zapowiedziano jedynie, że rodzina, której losy przedstawi rodzina, będzie multikulturowa.

Oryginalni Mali Agenci przedstawiali historię dwójki dzieci, Carmen i Juniego (Alexa PenaVega i Daryl Sabara), którzy niespodziewanie odkrywają, że ich rodzice są członkami elitarnej grupy szpiegowskiej. W związku z tym na rodzinę czeka niebezpieczeństwo. Choć dzieci tymczasowo mogą przebywać pod opieką wujka Maczety (Danny Trejo), postanawiają mimo wszystko pomóc swoim rodzicom (w ich rolach: Carla Gugino i Antonio Banderas). Film spotkał się ze świetnym przyjęciem zarówno ze strony dzieci, jak i nieco starszych widzów. Produkcja familijna doczekała się również trzech sequeli.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy reboot Małych Agentów znajdzie się na platformie Netflix. Wszystkie szczegóły związane z fabułą oraz obsadą nowej produkcji poznamy zapewne niebawem.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie